Rituals The Ritual Of Jing Reusable Luxury Travel Pouch Darčeková kazeta telový krém The Ritual Of Jing 70 ml + sprchová pena The Ritual Of Jing 50 ml + olej na telo a vlasy The Ritual Of Jing 50 ml + vonný sprej na telo a textílie The Ritual Of Jing 20 ml + kozmetická taštička

Zľava 33 % 33 %
Skladom   |  (ID: 152593)
30,50  € / 1 ks, vr. DPH
45,72 € 45,72 € 30,50 €
Doručíme
pondelok - 07.04.  za  2,50 €
K osobnému odberu
od piatku - 04.04.
30,50 €

Popis produktu

Holandská značka Rituals bola založená v roku 2000, na slovenskom trhu táto značka luxusných kozmetických produktov pôsobí od roku 2005. Zakladateľ značky Raymond Cloosterman dokázal vo svojich kozmetických produktoch prepojiť kúzlo starodávnych rituálov, moderných technológií a silu samotnej prírody.

V harmónii s prírodou

Kozmetické produkty Rituals boli vytvorené v spolupráci s poprednými svetovými parfumérmi, nie sú testované na zvieratách, neobsahujú parabény a sú vhodné aj pre vegetariánov. Doprajte si blahodarný rituál, ktorý vás dovedie k dokonalej harmónii tela i mysle.

Preskúmajte

Loading…
Hodnotenie

Zatiaľ nikto nehodnotil!
Napíšte prvú recenziu

Vybrali sme pre vás


Naposledy prezerané

Doprava:
Platba:
Certifikácia:
Made with by PragueBest
Pridané do zoznamu:
>

+ Vytvoriť nový zoznam